0212 356 19 10

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Creditwest Faktoring yönetici ve eleman profiline uygun, egitim düzeyi yüksek, birikimli, yaratici, dinamik, kendini gelistiren ve gündemi takip eden takim arkadaslariyla çalismak; çalisanlarimiza saglikli ve keyifli bir çalisma ortami ve iyi bir kariyer firsati saglamak; dinamik ve degisimlere açik bir organizasyon yapisina sahip olmaktir.

Dünyada ve ülkemizde her yil hizla büyüyen piyasalardan biri olan faktoring piyasasinda dinamik, kendini gelistiren, müsterilerimizin ihtiyaçlarini tahmin edip en etkin biçimde çözüme kavusturmaya çalisan, sirket kültürümüzü benimsemis arkadaslarimizla ayni çati altinda birinci hedefimiz olan Türkiye'de lider faktoring sirketi olma yolunda hizli ve emin adimlarla ilerliyoruz.

Eger siz de bizim gibi düsünüyorsaniz ve sizin de hedefiniz çalisma hayatinizda hep en iyisi olmaksa sizi aramizda görmekten mutluluk duyariz.

Ne dediler?

Merhabalar creditwest ailesi öncelikle düşüncelerimizi önemsediğiniz için teşekkür ederiz. Bu sıkıntılı süreçte bize hızlı ve olumlu yanıt veren sizlere teşekkürü borç biliriz.Bankaların bile bize sağlayamadığı olanakları  hızlı ve güvenilir bir şekilde sağladığı için Creditwest ilk tercihimizdir. 

Semih Bey - Iğdır

Türkiyenin mevcut ekonomik ortamında çözüm ortağı olarak projelerimize ivedilikle yanıt verdiğinizden dolayı sizleri tercih etmekteyiz.Birçok firma içerisinde sizi ayıran özellik çalışma prensiplerine bağlı,düzgün ve çözüm odaklı çalışan tüm ekibinize teşekkür ederiz

Korhan Bey - İstanbul

Creditwest,Sanayici’nin finans ihtiyacını doğru tespit edip, hızlı ve güvenli iş modelleri ile çözüm bulan dost kuruluş.

Kadir Bey - Gebze

Neden creditwest sorusuna iki cevabım var:

1. Güven ve kurumsallık  -Bir banka kadar güven veriyorsunuz .

2. Çalışan personel ile kurmuş olduğumuz dostluk ve karşılıklı iyi niyet 

Selçuk Bey - Adana

Creditwest’i, uzun zamandır ‘’güvenilir, samimi ve hızlı ulaşabilir ‘’olmasından  dolayı tercih ediyorum.. Tüm bunları bize hissettiren müşteri temsilcimizin katkısı çok büyüktür.
 

Kader Hanım - İstanbul

Online talep

Adınız, Soyadınız
Firmanız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz