0212 356 19 10

Garantili Faktoring

Garantili Faktoring

Garantili Faktoring, temlik edilen alacaklarin ödenmeme riskinin Faktoring sirketi tarafindan üstlenilmesidir.Böylece, alacaklarini faktoring sirketine temlik eden müsteri mal veya hizmet sattigi kuruluslarin borcunu ödeyemeyecek duruma düsmesi karsisinda kendini korumus olur.

Garantili Faktoring yurtiçi ve yurtdisi pazardaki (tam ve eksiksiz mal ve hizmet taahhüdü yerine getirilmis) satislarinizdan dogmus alacaklarinizin gayri kabulü rücu(geri dönülemez) temligi (devri) esasina dayanan ve finansman yaninda alacak garantisi saglayan bir finansal enstrümandir.

Ulusal pazarlarda yaptiginiz satislarla ilgili sektörünüz , piyasa kosullari veya ürettiginiz mal ve hizmet geregi alacak riskinizde yogunlasma yasiyorsaniz ve/veya  genel olarak riskli sektörde faaliyet gösteriyor bunun yaninda hizli büyümek ve önünüze çikan firsatlari kaçirmak istemiyorsaniz gelin sizi Garantili Faktoring ürünümüz ile tanistiralim.

Siz büyümeye odaklanin biz sizi koruyalim.

Ne dediler?

Merhabalar creditwest ailesi öncelikle düşüncelerimizi önemsediğiniz için teşekkür ederiz. Bu sıkıntılı süreçte bize hızlı ve olumlu yanıt veren sizlere teşekkürü borç biliriz.Bankaların bile bize sağlayamadığı olanakları  hızlı ve güvenilir bir şekilde sağladığı için Creditwest ilk tercihimizdir. 

Semih Bey - Iğdır

Türkiyenin mevcut ekonomik ortamında çözüm ortağı olarak projelerimize ivedilikle yanıt verdiğinizden dolayı sizleri tercih etmekteyiz.Birçok firma içerisinde sizi ayıran özellik çalışma prensiplerine bağlı,düzgün ve çözüm odaklı çalışan tüm ekibinize teşekkür ederiz

Korhan Bey - İstanbul

Creditwest,Sanayici’nin finans ihtiyacını doğru tespit edip, hızlı ve güvenli iş modelleri ile çözüm bulan dost kuruluş.

Kadir Bey - Gebze

Neden creditwest sorusuna iki cevabım var:

1. Güven ve kurumsallık  -Bir banka kadar güven veriyorsunuz .

2. Çalışan personel ile kurmuş olduğumuz dostluk ve karşılıklı iyi niyet 

Selçuk Bey - Adana

Creditwest’i, uzun zamandır ‘’güvenilir, samimi ve hızlı ulaşabilir ‘’olmasından  dolayı tercih ediyorum.. Tüm bunları bize hissettiren müşteri temsilcimizin katkısı çok büyüktür.
 

Kader Hanım - İstanbul

Online talep

Adınız, Soyadınız
Firmanız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz