0212 356 19 10

Faktoring Avantajları

Faktoringin Avantajları

  • Sirketler satislarini vadeli yaparak iç ve dis pazarda rekabet güçleri artmaktadir,
  • Vadeli satislarindan dogan alacaklarini faktoring islemiyle nakde dönüstüren isletmeler, kendilerine sürekli ev kesintisiz bir nakit akisi saglarlar. Böylece hammadde alimlarinda önemli oranlarda iskontodan faydalanabilirler.
  • Satici malini satarken alicinin belirleyecegi vadeye imkan taniyacagi için pazarlik etme gücü artar.
  • Faktoring islemini yapan firmada alacaklar ve ticari borçlar azalir; isletmenin sermayesi artar. Böylece bilanço daha likit hale gelir ve isletmenin kredibilitesi artar.
  • Isletmeler dis kaynak yerine kendi alacaklari karsiliginda finansman saglarlar.
  • Alacak ve tahsilat yönetimi konularini faktoring sirketine devreden isletmeler kendi sirket konulari için gerekli olan üretim, pazarlama vb. gibi faaliyetlere zaman ayirabilirler.
  • Isletmeler istedikleri anda kaynak olarak kullanabilecekleri bu esnek finansman sayesinde fon akislarini önceden planlama imkani bulurlar.
  • Periyodik olarak yapilan borçlu istihbarati ile firmalarin, alicilari hakkinda güncel bilgi almalari saglanir.

Ne dediler?

Merhabalar creditwest ailesi öncelikle düşüncelerimizi önemsediğiniz için teşekkür ederiz. Bu sıkıntılı süreçte bize hızlı ve olumlu yanıt veren sizlere teşekkürü borç biliriz.Bankaların bile bize sağlayamadığı olanakları  hızlı ve güvenilir bir şekilde sağladığı için Creditwest ilk tercihimizdir. 

Semih Bey - Iğdır

Türkiyenin mevcut ekonomik ortamında çözüm ortağı olarak projelerimize ivedilikle yanıt verdiğinizden dolayı sizleri tercih etmekteyiz.Birçok firma içerisinde sizi ayıran özellik çalışma prensiplerine bağlı,düzgün ve çözüm odaklı çalışan tüm ekibinize teşekkür ederiz

Korhan Bey - İstanbul

Creditwest,Sanayici’nin finans ihtiyacını doğru tespit edip, hızlı ve güvenli iş modelleri ile çözüm bulan dost kuruluş.

Kadir Bey - Gebze

Neden creditwest sorusuna iki cevabım var:

1. Güven ve kurumsallık  -Bir banka kadar güven veriyorsunuz .

2. Çalışan personel ile kurmuş olduğumuz dostluk ve karşılıklı iyi niyet 

Selçuk Bey - Adana

Creditwest’i, uzun zamandır ‘’güvenilir, samimi ve hızlı ulaşabilir ‘’olmasından  dolayı tercih ediyorum.. Tüm bunları bize hissettiren müşteri temsilcimizin katkısı çok büyüktür.
 

Kader Hanım - İstanbul

Online talep

Adınız, Soyadınız
Firmanız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz