0212 356 19 10

Duyuru ve Haberler

DUYURU & HABERLER

Uluslararası Bölgesel Faktoring Konferansı 8-9 Ekim'de İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Creditwest Faktoring A.S. olarak sponsorlari arasinda oldugumuz, Bünyesinde 90 ülkeden 400 finans sirketini barindiran FCI’in (Dünya Faktoring Organizasyonu), EBRD (Avrupa Imar ve Kalkinma Bankasi) ve FKB (Finansal Kurumlar Birligi) ile is birliginde gerçeklestirdigi Uluslararasi Bölgesel Faktoring Konferansi 8-9 Ekim tarihleri arasinda, “Turkey: Bridging the Continents” temasi ile Istanbul Swissotel Bosphorus Otel’de düzenlenecek.

 Ne dediler?

Merhabalar creditwest ailesi öncelikle düşüncelerimizi önemsediğiniz için teşekkür ederiz. Bu sıkıntılı süreçte bize hızlı ve olumlu yanıt veren sizlere teşekkürü borç biliriz.Bankaların bile bize sağlayamadığı olanakları  hızlı ve güvenilir bir şekilde sağladığı için Creditwest ilk tercihimizdir. 

Semih Bey - Iğdır

Türkiyenin mevcut ekonomik ortamında çözüm ortağı olarak projelerimize ivedilikle yanıt verdiğinizden dolayı sizleri tercih etmekteyiz.Birçok firma içerisinde sizi ayıran özellik çalışma prensiplerine bağlı,düzgün ve çözüm odaklı çalışan tüm ekibinize teşekkür ederiz

Korhan Bey - İstanbul

Creditwest,Sanayici’nin finans ihtiyacını doğru tespit edip, hızlı ve güvenli iş modelleri ile çözüm bulan dost kuruluş.

Kadir Bey - Gebze

Neden creditwest sorusuna iki cevabım var:

1. Güven ve kurumsallık  -Bir banka kadar güven veriyorsunuz .

2. Çalışan personel ile kurmuş olduğumuz dostluk ve karşılıklı iyi niyet 

Selçuk Bey - Adana

Creditwest’i, uzun zamandır ‘’güvenilir, samimi ve hızlı ulaşabilir ‘’olmasından  dolayı tercih ediyorum.. Tüm bunları bize hissettiren müşteri temsilcimizin katkısı çok büyüktür.
 

Kader Hanım - İstanbul

Online talep

Adınız, Soyadınız
Firmanız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz