0212 356 19 10

Duyuru ve Haberler

DUYURU & HABERLER

Creditwest Faktoring '2015' in En iyi İşyeri seçildi

Insan Kaynaklari, yönetim uygulamalari danismanligi ve dis kaynak tedariki alaninda dünya lideri olan Aon Hewitt,2015'in En Iyi Isyerlerini belirledi.2015 yilinda 110 sirketin katildigi arastirmaya göre Altinbas Holding bünyesindeki Creditwest Faktoring, ‘Aon En Iyi Isyeri' ödülünü kazandi. Yarismanin sonuçlari, Four Seasons Hotel Bosphorus'ta yapilan "Aon Best Employers"ödül töreninde açiklandi. Aon Hewitt’in bagimsiz çalisan görüslerine dayanan arastirmasinda; Çalisan Bagliligi, Liderlik, Performans Kültürü ve isveren Markasi alanlarindaki endeks skorlari öne çikti. Bu skorlara göre Creditwest Faktoring, Türkiye’de 'Aon En Iyi Isyeri' ödülünün sahibi oldu.Ne dediler?

Merhabalar creditwest ailesi öncelikle düşüncelerimizi önemsediğiniz için teşekkür ederiz. Bu sıkıntılı süreçte bize hızlı ve olumlu yanıt veren sizlere teşekkürü borç biliriz.Bankaların bile bize sağlayamadığı olanakları  hızlı ve güvenilir bir şekilde sağladığı için Creditwest ilk tercihimizdir. 

Semih Bey - Iğdır

Türkiyenin mevcut ekonomik ortamında çözüm ortağı olarak projelerimize ivedilikle yanıt verdiğinizden dolayı sizleri tercih etmekteyiz.Birçok firma içerisinde sizi ayıran özellik çalışma prensiplerine bağlı,düzgün ve çözüm odaklı çalışan tüm ekibinize teşekkür ederiz

Korhan Bey - İstanbul

Creditwest,Sanayici’nin finans ihtiyacını doğru tespit edip, hızlı ve güvenli iş modelleri ile çözüm bulan dost kuruluş.

Kadir Bey - Gebze

Neden creditwest sorusuna iki cevabım var:

1. Güven ve kurumsallık  -Bir banka kadar güven veriyorsunuz .

2. Çalışan personel ile kurmuş olduğumuz dostluk ve karşılıklı iyi niyet 

Selçuk Bey - Adana

Creditwest’i, uzun zamandır ‘’güvenilir, samimi ve hızlı ulaşabilir ‘’olmasından  dolayı tercih ediyorum.. Tüm bunları bize hissettiren müşteri temsilcimizin katkısı çok büyüktür.
 

Kader Hanım - İstanbul

Online talep

Adınız, Soyadınız
Firmanız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz